WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

20,39 zł z VAT 16,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

65,62 zł z VAT 53,35 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

118,33 zł z VAT 96,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna ze standardem 802.11ac, 30dBm

Producent: MikroTik

601,57 zł z VAT 489,08 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

191,41 zł z VAT 155,62 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

277,98 zł z VAT 226,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 0,5m

23,75 zł z VAT 19,31 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

27,02 zł z VAT 21,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator