WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

19,70 zł z VAT 16,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

27,10 zł z VAT 22,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator