WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

19,63 zł z VAT 15,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

21,05 zł z VAT 17,11 zł netto

szt

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

MikroTik PowerBox (RB750P-PBr2)

5x LAN, 64MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

252,96 zł z VAT 205,66 zł netto

szt

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

MikroTik DynaDish 5 (RBDynaDishG-5HacDr3)

Zintegrowana stacja kliencka (CPE) typu full outdoor przeznaczona na pasmo 5GHz, zgodna ze standardem 802.11ac, 30dBm

Producent: MikroTik

579,70 zł z VAT 471,30 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

156,00 zł z VAT 126,83 zł netto

szt

Tenda AC8

BESTSELLER

Tenda AC8

Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200

Producent: Tenda

129,00 zł z VAT 104,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator