WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

15,35 zł z VAT 12,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze SMA/m zaciskane na H155

3,67 zł z VAT 2,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

28,84 zł z VAT 23,45 zł netto

szt

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

NOWOŚĆ!

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

413,28 zł z VAT 336,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

16,32 zł z VAT 13,27 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

16,73 zł z VAT 13,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator