WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik RJ-45

1,70 zł z VAT 1,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,42 zł z VAT 14,16 zł netto

szt

Uchwyt montażowy RB4011 rackmount ears (K-65)

Uchwyt montażowy RB4011 rackmount ears (K-65)

Uchwyty montażowe do RB4011.

Producent: MikroTik

16,51 zł z VAT 13,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

25,84 zł z VAT 21,01 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

31,12 zł z VAT 25,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator