WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

15,58 zł z VAT 12,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0.5m

16,08 zł z VAT 13,07 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

BESTSELLER

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

63,97 zł z VAT 52,01 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

12,55 zł z VAT 10,20 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (zielony)

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Option QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Option QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Moduł QSFP+ Dual, 40Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Producent: Option

949,35 zł z VAT 771,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

10,12 zł z VAT 8,23 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

10,38 zł z VAT 8,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator