WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

15,84 zł z VAT 12,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

18,31 zł z VAT 14,89 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0.5m

25,74 zł z VAT 20,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator