WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

12,84 zł z VAT 10,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

25,33 zł z VAT 20,59 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

26,60 zł z VAT 21,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator