WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

13,06 zł z VAT 10,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

34,01 zł z VAT 27,65 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

17,59 zł z VAT 14,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator