WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

15,03 zł z VAT 12,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

23,94 zł z VAT 19,46 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

39,13 zł z VAT 31,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator