WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

12,89 zł z VAT 10,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

23,97 zł z VAT 19,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator