WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

Producent: Opto

34,93 zł z VAT 28,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 15m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

20,96 zł z VAT 17,04 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

25,83 zł z VAT 21,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

27,38 zł z VAT 22,26 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

25,42 zł z VAT 20,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator