WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

Producent: Opto

36,83 zł z VAT 29,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 15m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 40m G657B3 EasyBend

69,04 zł z VAT 56,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 15m

37,32 zł z VAT 30,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator