WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

Producent: Opto

44,08 zł z VAT 35,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 15m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

24,90 zł z VAT 20,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

32,61 zł z VAT 26,51 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 5m

39,95 zł z VAT 32,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator