WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

28,45 zł z VAT 23,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Odsadzenie masztu (2 szt.)

37,64 zł z VAT 30,60 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB912UAG-5HPnD

MikroTik RouterBoard RB912UAG-5HPnD

Platforma (CPU 600MHz, 64MB RAM) typu CPE wyposażona w zintegrowany moduł radiowy pracujący w paśmie 5GHz 802.11a/n (moc nadajnika do 30dBm/1000mW). 2x MMCX, 1x USB, 1x mPCIe 1x SIM

Producent: MikroTik

332,64 zł z VAT 270,44 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (zielony)

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

19,35 zł z VAT 15,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

24,64 zł z VAT 20,03 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

34,42 zł z VAT 27,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator