WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

26,04 zł z VAT 21,17 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

BESTSELLER

TechnicLan WUSB-150HN 500mW 5dBi

Karta radiowa USB High Power w standardzie 802.11b/g/n o wysokiej mocy 500mW ze złączem RP-SMA/ż i zewnętrzną anteną 5 dBi, 1T1R MIMO, karta działa z tunerami NBOX

Producent: TechnicLan

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G27) AirGrid M5 HP 5GHz 27 dBi

Ubiquiti (AG-HP-5G27) AirGrid M5 HP 5GHz 27 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

264,09 zł z VAT 214,71 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,16 zł z VAT 3,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

20,89 zł z VAT 16,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator