WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

29,68 zł z VAT 24,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Senao EAG-5457-24

Senao EAG-5457-24

Antena siatkowa 24 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż, aluminiowy GRID

Producent: EnGenius

79,95 zł z VAT 119,48 zł 65,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

23,54 zł z VAT 19,14 zł netto

szt

Opaska zaciskowa ślimakowa 30-45 mm

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

652,95 zł z VAT 530,85 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (niebieski)

1,67 zł z VAT 1,36 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0.5m

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator