WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

Producent: Opto

22,04 zł z VAT 17,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

27,82 zł z VAT 22,62 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

16,80 zł z VAT 13,66 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

22,04 zł z VAT 17,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

24,94 zł z VAT 20,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

13,67 zł z VAT 11,11 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m G657A2

34,83 zł z VAT 28,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator