WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

20,96 zł z VAT 17,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

29,73 zł z VAT 24,17 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: Tinycontrol

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

26,94 zł z VAT 21,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

18,56 zł z VAT 15,09 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

34,05 zł z VAT 27,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator