WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,02 zł z VAT 13,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,41 zł z VAT 8,46 zł netto

szt

Ubiquiti (AMO-5G10) Airmax Dual Omni 10 dBi 5GHz

Ubiquiti (AMO-5G10) Airmax Dual Omni 10 dBi 5GHz

AirMax Omni to dualna, dwupolaryzacyjna antena dookólna firmy Ubiquiti Networks o zysku 10 dBi przeznaczona na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

503,86 zł z VAT 409,64 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: brak danych

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

155,41 zł z VAT 126,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

10,33 zł z VAT 8,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

13,12 zł z VAT 10,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator