WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

16,88 zł z VAT 13,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

11,69 zł z VAT 9,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

68,04 zł z VAT 55,32 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

25,04 zł z VAT 20,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator