WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

16,92 zł z VAT 13,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,36 zł z VAT 8,42 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3424

TP-Link TL-SG3424

Zarządzalny 24-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nieprodukowany, zamiennik: TP-Link T2600G-28TS

Producent: TP-Link

861,77 zł z VAT 700,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: brak danych

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Spliter RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 do LK2/ K3 z przedłużaczem

27,06 zł z VAT 22,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

29,10 zł z VAT 23,66 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,26 zł z VAT 20,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator