WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline SECTOR VP

Interline SECTOR VP

Antena sektorowa 17 dBi dla pasma 5 GHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

158,67 zł z VAT 244,77 zł 129,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

22,46 zł z VAT 18,26 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,51 zł z VAT 6,92 zł netto

szt

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Jednomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

269,37 zł z VAT 219,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator