WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,32 zł z VAT 14,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG3424

TP-Link TL-SG3424

Zarządzalny 24-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK. Model nieprodukowany, zamiennik: TP-Link T2600G-28TS

Producent: TP-Link

861,77 zł z VAT 700,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

49,70 zł z VAT 40,41 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

34,17 zł z VAT 27,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator