WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

18,35 zł z VAT 14,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

10,12 zł z VAT 8,23 zł netto

szt

Uchwyt antenowy boczny prawy (2 otwory)

17,53 zł z VAT 14,25 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

10,70 zł z VAT 8,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator