WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

16,97 zł z VAT 13,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE black

6,65 zł z VAT 5,41 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,05 zł z VAT 1,67 zł netto

szt

Ubiquiti (AMO-5G10) Airmax Dual Omni 10 dBi 5GHz

Ubiquiti (AMO-5G10) Airmax Dual Omni 10 dBi 5GHz

AirMax Omni to dualna, dwupolaryzacyjna antena dookólna firmy Ubiquiti Networks o zysku 10 dBi przeznaczona na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

479,96 zł z VAT 390,21 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,27 zł z VAT 14,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

21,88 zł z VAT 17,79 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

26,67 zł z VAT 21,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator