WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Producent: Option

91,39 zł z VAT 74,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Option MC220S to mediakonwerter wyposażony w port SFP i gniazdo LAN (RJ45). Cechą szczególną tego urządzenia jest to, że po stronie LAN udostępnia autonegocjację 10/100/1000 MBit. Jest to bardzo cenna właściwość, bo urządzenia w tym przedziale cenowym zazwyczaj oferuja port o na stałe ustawionej prędkości 1000Mbit.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,78 zł z VAT 20,15 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

208,93 zł z VAT 169,86 zł netto

szt

Zaciski do taśmy stalowej 20mm (100szt)

115,62 zł z VAT 94,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,37 zł z VAT 32,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

93,07 zł z VAT 75,67 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111A-20

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC111A-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

61,25 zł z VAT 49,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator