WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Producent: Option

103,20 zł z VAT 83,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Option MC220S to mediakonwerter wyposażony w port SFP i gniazdo LAN (RJ45). Cechą szczególną tego urządzenia jest to, że po stronie LAN udostępnia autonegocjację 10/100/1000 MBit. Jest to bardzo cenna właściwość, bo urządzenia w tym przedziale cenowym zazwyczaj oferuja port o na stałe ustawionej prędkości 1000Mbit.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 10cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

2,46 zł z VAT 2,00 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

354,14 zł z VAT 287,92 zł netto

szt

Interline HORIZON LOGIS Dual-Band Mini

98,40 zł z VAT 80,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

8,47 zł z VAT 6,89 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi metalowe

Producent: StalFlex

245,75 zł z VAT 199,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-FC111B-20

TP-Link TL-FC111B-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

60,15 zł z VAT 48,90 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

105,09 zł z VAT 85,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator