WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Producent: Option

65,56 zł z VAT 53,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Option MC220S to mediakonwerter wyposażony w port SFP i gniazdo LAN (RJ45). Cechą szczególną tego urządzenia jest to, że po stronie LAN udostępnia autonegocjację 10/100/1000 MBit. Jest to bardzo cenna właściwość, bo urządzenia w tym przedziale cenowym zazwyczaj oferuja port o na stałe ustawionej prędkości 1000Mbit.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Option Gigabit Media Konwerter MC220P SFP-RJ45 PoE

Option Gigabit Media Konwerter MC220P SFP-RJ45 PoE

1x slot SFP i 1x port Ethernet PoE z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

200,47 zł z VAT 162,98 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

MikroTik GrooveA 52 (RBGrooveA-52HPn)

Urządzenie do zastosowań zewnętrznych, pracujące w częstotliwości 2,4GHz lub 5 GHz. W zestawie antena dookólna o zysku 6 dBi

Producent: MikroTik

301,39 zł z VAT 245,03 zł netto

szt

Netgear GS108GE

Netgear GS108GE

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie typu desktop, zasilacz 12V

Producent: Netgear

126,81 zł z VAT 103,10 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH-U

Uchwyt odciągowy z otwieranym mocowaniem, np. do oczkowych wsporników słupowych.

Producent: Telcom

5,29 zł z VAT 4,30 zł netto

szt

Złącze N/m zaciskane na MRC400/H1000

7,95 zł z VAT 6,46 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311B-2

TP-Link TL-FC311B-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

96,56 zł z VAT 78,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111A-20

TP-Link TL-FC111A-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator