WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (szary)

1,67 zł z VAT 1,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

76,01 zł z VAT 61,80 zł netto

szt

MikroTik wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

MikroTik wAP LTE Kit (RBwAPR-2nD&R11e-LTE)

Urządzenie złożone z wAP R oraz R11e-LTE

Producent: MikroTik

670,35 zł z VAT 545,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czerwony)

1,67 zł z VAT 1,36 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

48,34 zł z VAT 39,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord STP kat.6 10m (niebieski)

18,34 zł z VAT 14,91 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (szary)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator