WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 2m (niebieski)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 2m (żółty)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-1Gi-7R-2S+OUT (netPower Lite 7R)

8-portowy switch zewnętrzny z 7 portami zwrotnymi PoE i 2x slotami SFP+, SwitchOS, przeznaczony do sieci GPEN

Producent: MikroTik

457,86 zł z VAT 372,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 2m (zielony)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 10m (szary)

9,83 zł z VAT 7,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator