WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (niebieski)

1,54 zł z VAT 1,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,68 zł z VAT 0,55 zł netto

szt

Ubiquiti (USG) UniFi Security Gateway

547,28 zł z VAT 444,94 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafa wisząca 19" 22U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 22U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa 22U 19", 600x450x1082 mm, drzwi szklane, kolor czarny

Producent: Lanberg

923,30 zł z VAT 750,65 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

Tenda TEG1024D

Tenda TEG1024D

Switch, 24 porty 10/100/1000 Mb/s Base-T Ethernet (Auto MDI/MDIX)

Producent: Tenda

292,00 zł z VAT 237,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.6 20m (biały)

25,47 zł z VAT 20,71 zł netto

Dostępność

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (pomarańczowy)

2,19 zł z VAT 1,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator