WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord STP kat.5e 5m (szary)

6,08 zł z VAT 4,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym STP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,27 zł z VAT 37,62 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 15m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 15m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

40,79 zł z VAT 33,16 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 5m (niebieski)

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator