WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord STP kat.5e 5m (szary)

7,31 zł z VAT 5,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym STP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłącze H155 N(M) - SMA RP(M), 3m

Przyłącze H155 N(M) - SMA RP(M), 3m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

28,29 zł z VAT 23,00 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

512,91 zł z VAT 417,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,77 zł z VAT 37,21 zł netto

szt

Listwa zasilająca Tracer Zebra Mobile Ready 1,5m, 5 gniazd, 2x USB 2,1A, z wyłącznikiem, czarno-biała

Listwa zasilająca Tracer Zebra Mobile Ready 1,5m, 5 gniazd, 2x USB 2,1A, z wyłącznikiem, czarno-biała

1,5m, 5 gniazd, 2x porty USB 2,1A, wyłącznik, czarno-biała.

Producent: Tracer

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 520,37 zł z VAT 2 862,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 1m (zółty)

2,04 zł z VAT 1,66 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (czarny)

5,89 zł z VAT 4,79 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator