WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord STP kat.5e 5m (szary)

6,08 zł z VAT 4,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym STP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Antena panelowa 16 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

BESTSELLER

Ubiquiti (AG-HP-5G23) AirGrid M5 HP 5GHz 23 dBi

Ubiquiti AirGrid M5 High Power jest kompletnym systemem radiowym 802.11a/n MIMO 1x1 przeznaczonym na pasmo 5GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

229,92 zł z VAT 186,93 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 3m (szary)

Patchcord STP kat.5e 3m (szary)

Patchcord ekranowany

4,34 zł z VAT 3,53 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 5m (niebieski)

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 7m (zielony)

6,11 zł z VAT 4,97 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (czerwony)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator