WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Producent: Option

155,83 zł z VAT 126,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC211 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100/1000Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 1000Base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 1000Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC212.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100/1000Base-Tx oraz 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100/1000Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1550nm
  RX 1310nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 20km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ - 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ - 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

19,58 zł z VAT 15,92 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-16-150W) EdgeSwitch 16, 150W

1 271,32 zł z VAT 1 033,59 zł netto

szt

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

Urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 18 dBi

Producent: MikroTik

216,34 zł z VAT 175,89 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.6 przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach okablowania strukturalnego zgodnych z kategorią 6 (klasą E).

8,98 zł z VAT 7,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

119,51 zł z VAT 97,16 zł netto

szt

Planet MC-RPS130

33,21 zł z VAT 135,30 zł 27,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator