WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Producent: Option

161,14 zł z VAT 131,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC211 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100/1000Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 1000Base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 20km z prędkością do 1000Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC212.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100/1000Base-Tx oraz 1000Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100/1000Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 20km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1550nm
  RX 1310nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 20km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ - 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ - 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

18,52 zł z VAT 15,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

20,34 zł z VAT 16,54 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

Kabel zasilający 1.8m komputerowy

8,70 zł z VAT 7,07 zł netto

szt

Zasilacz 24V 5A

55,35 zł z VAT 81,56 zł 45,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

99,96 zł z VAT 81,27 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

143,93 zł z VAT 117,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator