WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

4,12 zł z VAT 3,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX

4,22 zł z VAT 3,43 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

261,69 zł z VAT 212,76 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

251,93 zł z VAT 204,82 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P2012 (12)

8,67 zł z VAT 7,05 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator