WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

264,45 zł z VAT 215,00 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

94,34 zł z VAT 76,70 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,31 zł z VAT 6,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX

2,55 zł z VAT 2,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator