WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,38 zł z VAT 2,75 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka natynkowa, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

8,09 zł z VAT 6,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,96 zł z VAT 12,16 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

26,47 zł z VAT 21,52 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 6xSimplex

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

254,59 zł z VAT 206,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator