WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

98,15 zł z VAT 79,80 zł netto

szt

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

114,24 zł z VAT 92,88 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,64 zł z VAT 26,54 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

40,06 zł z VAT 32,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, SIMPLEX

4,35 zł z VAT 3,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator