WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,27 zł z VAT 2,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,47 zł z VAT 54,85 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

154,60 zł z VAT 125,69 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,21 zł z VAT 2,61 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator