WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,22 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,11 zł z VAT 78,95 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P2012 (12)

8,79 zł z VAT 7,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,39 zł z VAT 1,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator