WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,27 zł z VAT 2,66 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,44 zł z VAT 11,74 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 1l

43,91 zł z VAT 35,70 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

42,44 zł z VAT 34,50 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

155,02 zł z VAT 126,03 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC simplex

0,71 zł z VAT 0,58 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX

3,06 zł z VAT 2,49 zł netto

szt

Adapter MPO MM Simplex typ B

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator