WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kabel zasilający 1.8m komputerowy

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

25,72 zł z VAT 20,91 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

32,15 zł z VAT 26,14 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

16,04 zł z VAT 13,04 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator