WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,54 zł z VAT 2,88 zł netto

Najtańsza dostawa: - zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,69 zł z VAT 7,88 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciska wszystkie rodzaje wtyków: linka, drut, ekranowane, nieekranowane, krótkie, długie.

34,80 zł z VAT 28,29 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P037 v2 (6/12)

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,90 zł z VAT 0,73 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3210

TP-Link TL-SG3210

Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, wyposażony w 8x portów Gigabit Ethernet oraz 2x sloty SFP

Producent: TP-Link

491,99 zł z VAT 399,99 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, DUPLEX

9,99 zł z VAT 8,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator