WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

Producent: Opto

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 18,45 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,14 zł z VAT 6,62 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

169,32 zł z VAT 137,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

6,10 zł z VAT 4,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

3,58 zł z VAT 2,91 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,79 zł z VAT 7,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator