WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

Producent: Opto

9,89 zł z VAT 8,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D posiada dwa otwory, w których można zamontować adapter SC typu simplex lub LC typu duplex. Przełącznicę montuje się naściennie, wewnątrz znajduje się tacka z miejscem na spawy i ułożenie zapasu kabla. 
 
Uwaga: Do przełącznicy powinno stosować się adaptery bez uszu (no flange).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline PANEL 14

Interline PANEL 14

Antena panelowa 14 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

66,54 zł z VAT 54,10 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

215,79 zł z VAT 175,44 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,11 zł z VAT 35,05 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Telcoline GFP-16A, 2 wejścia, 16 wyjść

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

szt

TP-Link T1600G-18TS

TP-Link T1600G-18TS

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

436,23 zł z VAT 354,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

8,79 zł z VAT 7,15 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,42 zł z VAT 5,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator