WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

Producent: Opto

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D posiada dwa otwory, w których można zamontować adapter SC typu simplex lub LC typu duplex. Przełącznicę montuje się naściennie, wewnątrz znajduje się tacka z miejscem na spawy i ułożenie zapasu kabla. 
 
Uwaga: Do przełącznicy powinno stosować się adaptery bez uszu (no flange).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,48 zł z VAT 0,39 zł netto

szt

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

221,36 zł z VAT 179,97 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

39,32 zł z VAT 31,97 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Xiaomi Mi Router 4A

Xiaomi Mi Router 4A

Bezprzewodowy, dwupasmowy, router AC1200 z 3 gigabitowymi portami 10/100/1000Mb/s i 4 dookólnymi antenami o zysku 5 dBi (2,4 GHz) i 6 dBi (5 GHz)

Producent: Xiaomi

124,65 zł z VAT 101,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

13,22 zł z VAT 10,75 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,22 zł z VAT 5,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator