WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

Producent: Opto

13,31 zł z VAT 10,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F posiada cztery otwory, w których można zamontować adaptery SC simplex lub LC duplex. Przełącznica jest przystosowana do montażu naściennego, wewnątrz posiada odchylaną tackę z miejscem na spawy i ukrycie zapasu kabla. Otwór w tylnej ściance ma dużą szerokość - bez problemu można przez niego przeprowadzić kabel z końcówką. 

Uwaga: Do puszki powinno stosować się adaptery bez uszu (no flange).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,77 zł z VAT 14,45 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

11,41 zł z VAT 9,28 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 6xSimplex

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

9,67 zł z VAT 7,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator