WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F

Producent: Opto

13,31 zł z VAT 10,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-04F posiada cztery otwory, w których można zamontować adaptery SC simplex lub LC duplex. Przełącznica jest przystosowana do montażu naściennego, wewnątrz posiada odchylaną tackę z miejscem na spawy i ukrycie zapasu kabla. Otwór w tylnej ściance ma dużą szerokość - bez problemu można przez niego przeprowadzić kabel z końcówką. 

Uwaga: Do puszki powinno stosować się adaptery bez uszu (no flange).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

21,70 zł z VAT 17,64 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

RouterBoard LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

208,23 zł z VAT 169,29 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

11,41 zł z VAT 9,28 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 1 SC 6xSimplex

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex, wysuwana

114,39 zł z VAT 93,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

8,59 zł z VAT 6,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,30 zł z VAT 5,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator