WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m

Producent: Opto

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

23,05 zł z VAT 18,74 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

25,46 zł z VAT 20,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator