WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

10,70 zł z VAT 8,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 HT-315

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 HT-315

+ ściągacz izolacji gratis

Producent: brak danych

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

386,50 zł z VAT 314,23 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

274,47 zł z VAT 223,15 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

131,36 zł z VAT 106,80 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

30,12 zł z VAT 24,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator