WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

10,06 zł z VAT 8,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

94,87 zł z VAT 77,13 zł netto

szt

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,44 zł z VAT 1,17 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

252,96 zł z VAT 205,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,71 zł z VAT 20,09 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator