WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

9,82 zł z VAT 7,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

31,00 zł z VAT 25,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

11,89 zł z VAT 9,67 zł netto

szt

Zasilacz PoE 15V 0.8A (ESD)

Zasilacz PoE 15V 0.8A (ESD)

Earth grounding/ESD protection

Producent: brak danych

22,80 zł z VAT 18,54 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.5e 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

2,26 zł z VAT 1,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (niebieski)

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

26,92 zł z VAT 21,89 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

13,89 zł z VAT 11,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator