WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

10,60 zł z VAT 8,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,75 zł z VAT 3,05 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Max. pojemność spawów: 24 (6x4)

169,10 zł z VAT 137,48 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-MR3420

TP-Link TL-MR3420

Bezprzewodowy router 3G/4G, standard N300. DEMO Lista modemów

Producent: TP-Link

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

ExtraLink 12F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,50 zł z VAT 1,22 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

48,78 zł z VAT 39,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

13,78 zł z VAT 11,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator