WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

28,98 zł z VAT 23,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "5"

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

361,20 zł z VAT 293,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator