WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

27,04 zł z VAT 21,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "5"

70,05 zł z VAT 56,95 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

385,57 zł z VAT 313,47 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

31,49 zł z VAT 25,60 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

698,49 zł z VAT 567,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

10,47 zł z VAT 8,51 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator