WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

25,31 zł z VAT 20,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "5"

55,90 zł z VAT 45,45 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

368,77 zł z VAT 299,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

654,52 zł z VAT 532,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

11,64 zł z VAT 9,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m G657A2

32,57 zł z VAT 26,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator