WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

24,35 zł z VAT 19,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma kominowa "5"

55,90 zł z VAT 45,45 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

347,29 zł z VAT 282,35 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

28,36 zł z VAT 23,06 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

629,15 zł z VAT 511,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

23,71 zł z VAT 19,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 2m

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator