WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

Producent: Opto

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C!

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,03 zł z VAT 2,46 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,70 zł z VAT 35,53 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

44,67 zł z VAT 36,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

17,47 zł z VAT 14,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator