WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

11,77 zł z VAT 9,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti

276,32 zł z VAT 224,65 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

37,45 zł z VAT 30,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

6,88 zł z VAT 5,59 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,60 zł z VAT 8,62 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

7,37 zł z VAT 5,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

26,80 zł z VAT 21,79 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

24,77 zł z VAT 20,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator