WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

14,07 zł z VAT 11,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

13,28 zł z VAT 10,80 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

401,60 zł z VAT 326,50 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

71,87 zł z VAT 58,43 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

271,40 zł z VAT 220,65 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

9,27 zł z VAT 7,54 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0.5m

21,11 zł z VAT 17,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

12,69 zł z VAT 10,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator