WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

11,88 zł z VAT 9,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

263,06 zł z VAT 213,87 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard 2011LS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

403,08 zł z VAT 327,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

28,08 zł z VAT 22,83 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator