WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

11,86 zł z VAT 9,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester RJ-45, RJ-11

22,41 zł z VAT 18,22 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

11,17 zł z VAT 9,08 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

11,78 zł z VAT 9,58 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

60,45 zł z VAT 49,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 10m

36,49 zł z VAT 29,67 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

36,49 zł z VAT 29,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator