WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester RJ-45, RJ-11

20,95 zł z VAT 17,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,93 zł z VAT 7,26 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator