WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

8,94 zł z VAT 7,27 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

82,26 zł z VAT 66,88 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M2-400) PowerBeam M2 18dBi 2.4GHz MIMO

312,35 zł z VAT 253,94 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,15 zł z VAT 7,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,43 zł z VAT 7,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,53 zł z VAT 20,76 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

29,25 zł z VAT 23,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator