WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km (S-31DLC20D)

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,86 zł z VAT 68,99 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M2-400) PowerBeam M2 18dBi 2.4GHz MIMO

316,45 zł z VAT 257,28 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,65 zł z VAT 8,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m G657A2

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator