WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

9,04 zł z VAT 7,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (PBE-M2-400) PowerBeam M2 18dBi 2.4GHz MIMO

314,20 zł z VAT 255,45 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

651,14 zł z VAT 529,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,86 zł z VAT 7,20 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

708,43 zł z VAT 575,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

14,19 zł z VAT 11,54 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator