WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

12,31 zł z VAT 10,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

23,30 zł z VAT 18,94 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

50,76 zł z VAT 41,27 zł netto

szt

MikroTik hAP ac lite TC (RB952Ui-5ac2nD-TC)

186,11 zł z VAT 151,31 zł netto

szt

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.

Producent: Ubiquiti Networks

359,46 zł z VAT 292,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,77 zł z VAT 8,76 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator