WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

12,47 zł z VAT 10,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Uwaga sam injector bez splittera

Producent: brak danych

9,30 zł z VAT 7,56 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

159,64 zł z VAT 129,79 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

25,90 zł z VAT 21,06 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

27,82 zł z VAT 22,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator