WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

13,01 zł z VAT 10,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Uwaga sam injector bez splittera

Producent: brak danych

7,48 zł z VAT 6,08 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 24x SC Simplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 24 x SC Simplex jest przeznaczona do montażu w szafie 19-calowej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

115,69 zł z VAT 94,06 zł netto

szt

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

36,57 zł z VAT 29,73 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m G657A2

15,99 zł z VAT 13,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator