WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

Producent: Opto

11,05 zł z VAT 8,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 5m

11,09 zł z VAT 9,02 zł netto

szt

Injector PoE (półksiężyc)

9,95 zł z VAT 8,09 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

MikroTik hEX PoE lite (RB750UPr2)

5x portów Ethernet z wyjściem PoE na 4 portach, USB, 650MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

219,67 zł z VAT 178,59 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Max. pojemność spawów: 24 (6x4)

97,17 zł z VAT 159,64 zł 79,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,67 zł z VAT 20,06 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

34,17 zł z VAT 27,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator