WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

Producent: Opto

9,67 zł z VAT 7,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,58 zł z VAT 32,99 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

10,15 zł z VAT 8,25 zł netto

szt

Łącznik modularny keystone, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,79 zł z VAT 3,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,64 zł z VAT 8,65 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657B3 EasyBend

16,80 zł z VAT 13,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator