WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

Producent: Opto

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

13,75 zł z VAT 11,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

18,93 zł z VAT 15,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator