WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

Producent: Opto

9,74 zł z VAT 7,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,34 zł z VAT 0,28 zł netto

szt

TP-Link TG-3468

TP-Link TG-3468

Karta sieciowa PCI Express Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

49,19 zł z VAT 39,99 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (szary)

1,59 zł z VAT 1,29 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

szt

TP-Link TL-WR850N

TP-Link TL-WR850N

Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV i Agile Config

Producent: TP-Link

73,25 zł z VAT 59,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator