WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

Producent: Opto

9,25 zł z VAT 7,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,47 zł z VAT 2,82 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D z uszczelnieniem termo).

Producent: Tracom

101,22 zł z VAT 82,29 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

131,51 zł z VAT 106,92 zł netto

szt

Zasilacz 5V 2.5A

Zasilacz 5V 2.5A

Zasilacz m.in. dla RDAA-81 oraz OvisLink WLA-5000AP

Producent: brak danych

23,25 zł z VAT 18,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

32,88 zł z VAT 26,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator