WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

14,61 zł z VAT 11,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1008D

TP-Link TL-SG1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

16,41 zł z VAT 13,34 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

21,96 zł z VAT 17,85 zł netto

szt

MikroTik RB951Ui-2HnD

MikroTik RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi

Producent: MikroTik

265,07 zł z VAT 215,50 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 0.5m

27,47 zł z VAT 22,33 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

31,02 zł z VAT 25,22 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator