WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

11,89 zł z VAT 9,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,28 zł z VAT 8,36 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Wersja ze zwiększonym prądem ładowania.

Producent: Mean Well

217,71 zł z VAT 177,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator