WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

11,93 zł z VAT 9,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Netgear GS108GE

Netgear GS108GE

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie typu desktop, zasilacz 12V

Producent: Netgear

154,75 zł z VAT 125,81 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

9,94 zł z VAT 8,08 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

MikroTik SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

MikroTik SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

283,53 zł z VAT 230,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,31 zł z VAT 8,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

28,73 zł z VAT 23,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator