WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

14,00 zł z VAT 11,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

15,69 zł z VAT 12,76 zł netto

szt

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,47 zł z VAT 2,82 zł netto

szt

MikroTik RB951Ui-2HnD

MikroTik RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi

Producent: MikroTik

253,71 zł z VAT 206,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

25,84 zł z VAT 21,01 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

12,58 zł z VAT 10,23 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator