WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

Producent: Opto

11,64 zł z VAT 9,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Śruby M6 mocujące w otworach szyn nośnych (4szt.)

Zestaw elementów pozwalający na montaż urządzeń lub elementów wyposażenia w szafach Rack 10 i 19".

Producent: brak danych

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

MikroTik RB951G-2HnD

MikroTik RB951G-2HnD

2.4Ghz Access Point, 5x Gigabit Ethernet, USB, 600MHz CPU, 128MB RAM, karta bezprzewodowa w standardzie 802.11b/g/n oraz wbudowana antena DEMO

Producent: MikroTik

281,60 zł z VAT 228,94 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Wersja ze zwiększonym prądem ładowania.

Producent: Mean Well

217,71 zł z VAT 177,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,17 zł z VAT 2,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 3m

274,54 zł z VAT 223,20 zł netto

szt

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 2m

247,08 zł z VAT 200,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator