WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,89 zł z VAT 34,87 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

389,18 zł z VAT 316,41 zł netto

szt

TP-Link T1600G-18TS

TP-Link T1600G-18TS

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

436,23 zł z VAT 354,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, MM, SIMPLEX

4,35 zł z VAT 3,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator