WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,33 zł z VAT 2,71 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,29 zł z VAT 7,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,33 zł z VAT 2,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator