WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,25 zł z VAT 2,64 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,20 zł z VAT 7,48 zł netto

szt

TP-Link T1600G-18TS

TP-Link T1600G-18TS

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

436,23 zł z VAT 354,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,25 zł z VAT 15,65 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,34 zł z VAT 1,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator