WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

39,73 zł z VAT 32,30 zł netto

szt

TP-Link T1600G-18TS

TP-Link T1600G-18TS

Inteligentny 16-portowy switch Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

412,05 zł z VAT 335,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

18,89 zł z VAT 15,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,25 zł z VAT 15,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

9,27 zł z VAT 7,54 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator