WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,38 zł z VAT 2,75 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

391,71 zł z VAT 318,46 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0,5m

19,66 zł z VAT 15,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

9,47 zł z VAT 7,70 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator