WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,26 zł z VAT 2,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter PoE Multi

45,51 zł z VAT 37,00 zł netto

szt

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Adapter PoE 6-portowy Gigabitowy

Wersja Gigabitowa

Producent: ZhangQing

117,93 zł z VAT 95,88 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,38 zł z VAT 37,71 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,38 zł z VAT 37,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

10,95 zł z VAT 8,90 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,10 zł z VAT 3,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator