WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

3,43 zł z VAT 2,79 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter LC/APC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter LC/APC, SM, QUAD (SC MOUNT)

3,68 zł z VAT 10,61 zł 2,99 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,90 zł z VAT 3,17 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

166,81 zł z VAT 135,62 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,92 zł z VAT 3,19 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,78 zł z VAT 38,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,29 zł z VAT 15,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator