WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Mini-mufa dedykowana do kabli jednowłóknowych (1F) typu drop. Bardzo lekka, mała i prosta konstrukcja umożliwia umieszczenie spawu w sposób szybki i praktyczny. Całość wykonana z tworzywa odpornego na promieniowanie UV, charakteryzującego się wysoką udarnością, niską ścieralnością i wodochłonnością. Do otwarcia mufki nie potrzebne są narzędzia – zamykana na dwa zatrzaski. Końcówki skręcane, zabezpieczające spaw i przewód przed wysunięciem.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 1m (czarny)

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1.5m (szary)

Patchcord SSTP (PiMF) kat.6a 1.5m (szary)

Patchcord podwójnie ekranowany

5,56 zł z VAT 4,52 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1218MPE

TP-Link TL-SG1218MPE

Przełącznik Easy Smart z serii JetStream switch, 16x gigabitowych portów RJ45 PoE+, 2x gigabitowe porty RJ45 bez obsługi PoE, 2x gigabitowe sloty Combo SFP, możliwość montażu w szafie Rack

Producent: TP-Link

1 008,60 zł z VAT 820,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

6,73 zł z VAT 5,47 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0224F-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

Najniższa cena z 30 dni: 60,75 zł

47,97 zł z VAT 60,75 zł 39,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-M (023)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC-M (023)

DOME FOSC-M jest mufą przelotową/poziomą (horyzontalną) wyposażoną w 3 porty wlotu/wylotu.

Producent: Tracom

136,28 zł z VAT 110,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator