WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-E, 2 wejścia, 24 wyjścia

96,75 zł z VAT 78,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-E wyposażona jest w dwa wejścia na kabel magistralny i 24 wyjścia na kable klienckie. Wejścia na kable magistralne mają przepust typu dyby umożliwiający przeprowadzenie kabli bez rozcinania. Otwory wyjściowe zabezpieczone są gumowymi zatyczkami.

Wewnątrz przełącznicy znajduje się odchylana tacka. W dolnej części tacki wyznaczono miejsce na spawy. Pod tacką dostępna jest przestrzeń na ukrycie zapasu kabla. Mufa wyposażona jest w ramkę, na której można zamontować adaptery typu simplex. Ramkę można wyciągnąć w razie potrzeby. 

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie. W zestawie brak mocowania na słup.

Wymiary (głębokoś × szerokość × wysokość): 98 × 280 × 335 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,56 zł z VAT 6,96 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

80,53 zł z VAT 65,47 zł netto

szt

Wspornik słupowy hakowy

7,01 zł z VAT 5,70 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G-CAS, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212G-CAS, 2 wejścia, 12 wyjść

Do montażu na ścianie. Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 12 wyjść.

56,81 zł z VAT 46,19 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pionowa (FOSC-4IN) DOME 24/48F (2x12)

Mufa światłowodowa pionowa (FOSC-4IN) DOME 24/48F (2x12)

Liczba wejść/wyjść: 4, liczba włókien na tacy: 12 (jeden rdzeń); liczba tac (w komplecie/maksymalna): 2/4

86,41 zł z VAT 70,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator