WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-E, 2 wejścia, 24 wyjścia

112,42 zł z VAT 91,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mufa (przełącznica) światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-E wyposażona jest w dwa wejścia na kabel magistralny i 24 wyjścia na kable klienckie. Wejścia na kable magistralne mają przepust typu dyby umożliwiający przeprowadzenie kabli bez rozcinania. Otwory wyjściowe zabezpieczone są gumowymi zatyczkami.

Wewnątrz przełącznicy znajduje się odchylana tacka. W dolnej części tacki wyznaczono miejsce na spawy. Pod tacką dostępna jest przestrzeń na ukrycie zapasu kabla. Mufa wyposażona jest w ramkę, na której można zamontować adaptery typu simplex. Ramkę można wyciągnąć w razie potrzeby. 

Mufa wykonana jest z tworzywa sztucznego oraz zaprojektowana do montażu na słupie. W zestawie brak mocowania na słup.

Wymiary (głębokoś × szerokość × wysokość): 98 × 280 × 335 mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

25,51 zł z VAT 20,74 zł netto

szt

Wspornik słupowy hakowy CS100

7,00 zł z VAT 5,69 zł netto

szt

Uchwyt nasłupowy I-Y01

5,17 zł z VAT 4,20 zł netto

szt

Grandstream HT801 bramka VoIP

Grandstream HT801 bramka VoIP

Obsługa 1 profilu SIP za pośrednictwem 1 portu FXS oraz jednego portu 10/100 Mb/s

Producent: Grandstream

190,32 zł z VAT 154,73 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

344,40 zł z VAT 280,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 2 wyjścia na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

104,56 zł z VAT 85,01 zł netto

szt

Puszka odgałęźna 8 portowa

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator