WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Puszka odgałęźna 8 portowa

Producent: Mantar

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Osłona pozwala na zabezpieczenie okna o długości maksymalnie 50 mm, wyciętego w kablu łatwego dostępu.

Najważniejsze cechy:
  • Wysokość: 70 mm
  • Szerokość: 90 mm
  • Głębokość: 29 mm
  • Waga: 0,05 kg
  • 8 portów umożliwiających montowanie kabli o średnicach 13 lub 9 mm
  • Umożliwia sztywne zamocowanie rurki
  • Otwór przelotowy ma średnicę 18mm
  • Zamykana na wkręt zabezpieczający (antywłamaniowy) 6-LOBE Tx-15 3,5*19 A2
  • Możliwość zamontowania w 2 opcjach (wejście kabla z góry i z dołu)
  • Materiał: tworzywo sztuczne ABS
  • Kolor: biały

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Ubiquiti (R5AC-Lite) Rocket 5AC, PTP Lite

Ubiquiti (R5AC-Lite) Rocket 5AC, PTP Lite

Urządzenie pracujące w standardzie 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

555,96 zł z VAT 452,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

78,78 zł z VAT 64,05 zł netto

szt

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

Huawei ONT EG8145V5 (GPON) SC/UPC, 4x GE, 1x RJ11, WiFi

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, 2x porty USB, WiFi AC1200 (2,4GHz i 5GHz), IEEE 802.11ac

Producent: Huawei

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 2 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 2 wyjścia na kable klienckie, zamykane silikonowymi zatyczkami.

88,35 zł z VAT 71,83 zł netto

szt

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Mufa światłowodowa nasłupowa FDB-0224G-CAS, 2 wejścia, 24 wyjścia

Wersja z ramką na splittery kasetkowe; 2 wejścia, 24 wyjścia

75,30 zł z VAT 61,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator