WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Rozgałęźnik zasilania 5.5/4

Producent: brak danych

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Rozgałęźnik zasilania z jednym gniazdem 2.1/5.5mm i czterema wtykami 2.1/5.5mm.

  • 4 przewody o długościach 21cm każdy
  • przekrój przewodu: 2 x 0.35mm²

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przejściówka (beczka) RP-SMA/ż - RP-SMA/ż

8,35 zł z VAT 6,79 zł netto

szt

Lina stalowa 3mm, 1m

3,44 zł z VAT 2,80 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

63,16 zł z VAT 51,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przewód instalacyjny OMY (3x1,5) linka, 1 m

3,20 zł z VAT 2,60 zł netto

szt

Przyłączacz elektryczny 3 żyłowy biały 3m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator