WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (AM-5G19-120) Airmax Dual Sector 5GHz 120° 19 dBi

Producent: Ubiquiti Networks

550,13 zł z VAT 447,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Dualne anteny sektorowe AirMax zaprojektowano w celu współpracy z urządzeniami AirMax wykorzytującymi standard 802.11n. Zastosowanie najnowszych, opatentowanych rozwiązań technicznych umożliwiło otrzymanie znakomitych parametrów użytkowych takich jak wysoki zysk energetyczny, korzystny kształt wiązki promieniowania oraz wysoki poziom separacji pomiędzy odmiennie spolaryzowanymi wiązkami. Anteny wyposażono w dedykowane mocowania dla urządzeń "Rocket M" oraz dwa wysokiej jakości wodoszczelne złacza antenowe. Wraz z Rocket M tworzy wysokiej klasy stację bazową 2x2 MIMO "Point to Multipoint".

Anteny sektorowe AirMax zaprojektowano specjalnie w taki sposób aby do maksimum ułatwić ich montaż z urządzeniami Rocket M. Instalacja wszystkich elementów systemu AirMax nie wymaga użycia żadnych dodatkowych elementów i środków - elementom montażowym mostów Rocket M odpowiadają dedykowane mocowania zastosowane przy antenach Rocket.

Częstotliwość
5150MHz - 5850MHz
Zysk energetyczny
18.6 - 19.1 dBi
Polaryzacja
Dual Linear
Separacja pomiędzy spolaryzowanymi wiązkami
22dB min
Max VSWR
1.5:1
Kąt w płaszczyźnie głównej promieniowania H
123°
Kąt w płaszczyźnie głównej promieniowania V
123°
Szerokość wiązki w płaszczyźnie prostopadłej
Pochylenie elektryczne anteny
Zgodność z normami ETSI
EN 302 326 DN2
Wymiary zewnętrzne
700x145x93 mm
Waga
5,9 kg
Graniczna dopuszczalna prędkość wiatru
280 km/h

Pliki załączone do produktu

AirMax-Sector-5G-xx-xx_datasheet.pdf (Rozmiar: 2,18 MB) pobierz
Specyfikacja

Produkty Pokrewne/Powiązane

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami

0,50 zł z VAT 0,41 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,82 zł z VAT 51,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UAP-AC-M) UniFi AP AC Mesh

395,89 zł z VAT 321,86 zł netto

szt

Ubiquiti (AP-5AC-90-HD) 5GHz AC Sector, 90 Deg High Density

2 081,16 zł z VAT 1 692,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator