WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt antenowy 40/300/300 (2 otwory)

17,10 zł z VAT 13,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Średnica uchwytu
40 mm
Odległość od ściany
300 mm
Wysokość
300 mm
Średnica otworów montażowych
9 mm
Waga
0,97 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa biała 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

TP-Link TL-SG105

TP-Link TL-SG105

Niezarządzalny 5-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

75,03 zł z VAT 61,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,01 zł z VAT 32,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5

Uchwyt do NanoStation M5, Loco M5, TP-Link WA5210G z regulacją kąta nachylenia anteny ±10°

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 25/800 (2 otwory)

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator