WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Producent: Telcoline

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt odciagowy TELCOLINE I-37.PAT . Posiada wytrzymałość 3,6kN. Wykonany jest z tworzywa sztucznego odpornego na promienie UV, a linka nociagowa wykonana jest ze stali nierdzewnej.  Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

Producent: brak danych

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

8,49 zł z VAT 15,28 zł 6,90 zł netto

szt

Hak słupowy M12 200mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

10,27 zł z VAT 8,35 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 6-9mm

Producent: Telcom

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator