WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Producent: Telcoline

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt odciagowy TELCOLINE I-37.PAT . Posiada wytrzymałość 3,6kN. Wykonany jest z tworzywa sztucznego odpornego na promienie UV, a linka nociagowa wykonana jest ze stali nierdzewnej.  Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Przewód UTP NetSet zewnętrzny, kat.5e, 305m

Najwyższej jakości zewnętrzna skrętka komputerowa

Producent: NetSet

566,05 zł z VAT 460,20 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

530,46 zł z VAT 431,27 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

92,24 zł z VAT 74,99 zł netto

szt

D-Link DUB-M810 hub USB-C

D-Link DUB-M810 hub USB-C

Wieloportowa przejściówka 8w1 USB-C z HDMI, czytnikiem kart, portem Ethernet RJ45 oraz zasilaniem

Producent: D-Link

263,00 zł z VAT 213,82 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy Telcom PA-69

31,41 zł z VAT 25,54 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 13mm i wysokości 5mm

Producent: Telcoline

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator