WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Producent: Telcom

13,91 zł z VAT 11,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~5.0-8.0mm.

Najważniejsze cechy:
  • Typ uchwytu: Telcom UO-AC-10
  • Zew. max śr. kabla [mm]: 8,0
  • L [mm]: 360
  • Materiał:
        Korpus: Tworzywo sztuczne odporne na UV.
        Linka: Stal nierdzewna.
        Kliny: Tworzywo sztuczne odporne na UV

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P035 (12/24)

9,10 zł z VAT 7,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti (TC-CON) TOUGHCable Connectors

Ubiquiti ToughCable Connector - oryginalny Wtyk RJ45 do kabli Ethernet, produkcji Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

2,50 zł z VAT 2,03 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Hak słupowy M12 250mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~3.0-6.0mm.

Producent: Telcom

13,97 zł z VAT 11,36 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-T1500.PA

Uchwyt odciągowy I-T1500.PA

Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 8-12mm

Producent: Telcoline

20,66 zł z VAT 16,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator