WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy Telcom AC-10, L-360, 5-8mm

Producent: Telcom

14,05 zł z VAT 11,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~5.0-8.0mm.

Najważniejsze cechy:
  • Typ uchwytu: Telcom UO-AC-10
  • Zew. max śr. kabla [mm]: 8,0
  • L [mm]: 360
  • Materiał:
        Korpus: Tworzywo sztuczne odporne na UV.
        Linka: Stal nierdzewna.
        Kliny: Tworzywo sztuczne odporne na UV

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma krzyżująca maszty

19,56 zł z VAT 15,90 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 40

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

szt

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

550,13 zł z VAT 447,26 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,88 zł z VAT 38,11 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 12mm i wysokości 4mm

Producent: Telcom

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator