WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Hak słupowy M12 230mm

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Hak nasłupowy o długości 230 mm, wykonany ze stali, ocynkowany. Cechuje się wysoką wytrzymałością na gięcie i negatywne warunki atmosferyczne. Wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

54,55 zł z VAT 44,35 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

191,99 zł z VAT 156,09 zł netto

szt

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

52,21 zł z VAT 42,45 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-FTP-PE

Zewnętrzny ekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

410,82 zł z VAT 334,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak słupowy M12 200mm

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom PA-69

24,14 zł z VAT 19,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator