WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Hak słupowy M12 250mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Hak nasłupowy o długości 250 mm, wykonany ze stali, ocynkowany. Cechuje się wysoką wytrzymałością na gięcie i negatywne warunki atmosferyczne. Wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 10m

12,47 zł z VAT 10,14 zł netto

szt

Mufa światłowodowa CAROL 3 IN, 8 OUT

53,17 zł z VAT 43,23 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Zakres średnic kabla: 3-6 [mm]

7,63 zł z VAT 6,20 zł netto

szt

Hak słupowy M12 300mm

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy PA-1500

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~3.0-6.0mm.

Producent: Telcom

13,44 zł z VAT 10,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator