WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Hak słupowy M12 250mm

10,27 zł z VAT 8,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Hak nasłupowy o długości 250 mm, wykonany ze stali, ocynkowany. Cechuje się wysoką wytrzymałością na gięcie i negatywne warunki atmosferyczne. Wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania.

Budowa:
  • Pręt stalowy Ø12 mm
  • Kołnierz oporowy
  • Podkładka Ø50 mm
  • Nakrętka M12
  • Długość gwintu: 120 mm
  • Długość do kołnierza oporowego: 250 mm
  • Długość całkowita: 350 mm
Zastosowanie:
  • Budownictwo
  • Telekomunikacja (mocowanie uchwytów odciągowych i przelotowych)

Pliki załączone do produktu

Hak słupowy datasheet (Rozmiar: 0,16 MB) pobierz
Hak słupowy specyfikacja

Produkty Pokrewne/Powiązane

Hak słupowy M12 200mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Hak słupowy M12 230mm

10,09 zł z VAT 8,20 zł netto

szt

Hak słupowy M12 300mm

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 150m

441,16 zł z VAT 358,67 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

35,30 zł z VAT 28,70 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-50.PA 2kN (4-9mm)

Uchwyt odciągowy I-50.PA 2kN (4-9mm)

Przeznaczony do kabli napowietrznych o średnicy 5-9 mm

Producent: Telcoline

6,30 zł z VAT 5,12 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wspornik naścienny WS-02

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 12mm i wysokości 4mm

Producent: Telcoline

4,06 zł z VAT 3,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator