WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2

Producent: Opto

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 200m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,49 zł z VAT 0,40 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

143,57 zł z VAT 116,72 zł netto

szt

Hak słupowy M12 230mm

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02D

10,00 zł z VAT 8,13 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

255,23 zł z VAT 207,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

20,32 zł z VAT 16,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m

11,22 zł z VAT 9,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator