WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

Producent: Telcom

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych. Może być wykorzystywany do kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej do 4mm oraz kabli płaskich do 2x5mm. Zaprojektowany został tak, aby przy prawidłowo wykonanej instalacji wytrzymać siłę naciągu do 900N.

Charakterystyka:
  • Uchwyt FISH wykonany z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, stal nierdzewna,
  • Szeroki zakres wymiarów kabli: okrągłych od 2 do 4 mm oraz płaskich do 2×5 mm,
  • Beznarzędziowy montaż zapewnia szybką i sprawną instalację,
  • Uniwersalne mocowanie na standardowym wsporniku hakowym,
  • Niewielka masa: 0,02 kg,
  • Wytrzymałość na rozciąganie do 900 N.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG2008

TP-Link TL-SG2008

Przełącznik Smart JetStream, 8x portów gigabitowych

Producent: TP-Link

392,37 zł z VAT 319,00 zł netto

szt

Uchwyt na słup - szerokość 558mm

Uchwyt na słup - szerokość 558mm

Komplet uchwytów mocujących dla szaf masztowych.

Producent: Mantar

97,05 zł z VAT 78,90 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (szary)

1,59 zł z VAT 1,29 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

46,52 zł z VAT 37,82 zł netto

szt

Złączka doziemna FGZ do mikrorurki 14mm

Złączka doziemna FGZ do mikrorurki 14mm

Złączka FGZ przelotowa do łączenia mikrorurek o średnicy zewnętrznej 14 mm i wewnętrznej 10 mm.

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Wspornik słupowy CASH

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Hak słupowy M12 230mm

10,09 zł z VAT 8,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator