WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

Producent: Telcom

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych. Może być wykorzystywany do kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej do 4mm oraz kabli płaskich do 2x5mm. Zaprojektowany został tak, aby przy prawidłowo wykonanej instalacji wytrzymać siłę naciągu do 900N.

Charakterystyka:
  • Uchwyt FISH wykonany z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, stal nierdzewna,
  • Szeroki zakres wymiarów kabli: okrągłych od 2 do 4 mm oraz płaskich do 2×5 mm,
  • Beznarzędziowy montaż zapewnia szybką i sprawną instalację,
  • Uniwersalne mocowanie na standardowym wsporniku hakowym,
  • Niewielka masa: 0,02 kg,
  • Wytrzymałość na rozciąganie do 900 N.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

RouterBoard hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

219,60 zł z VAT 178,54 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 450x450x100mm

38,13 zł z VAT 31,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

15,14 zł z VAT 12,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Hak słupowy M12 200mm

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 12mm i wysokości 4mm

Producent: Telcom

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator