WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

Producent: Telcom

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Uchwyt odciągowy Telcom PA-FTTX-FISH przeznaczony do podwieszanych kabli napowietrznych. Może być wykorzystywany do kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej do 4mm oraz kabli płaskich do 2x5mm. Zaprojektowany został tak, aby przy prawidłowo wykonanej instalacji wytrzymać siłę naciągu do 900N.

Charakterystyka:
  • Uchwyt FISH wykonany z wysokiej jakości tworzywa termoplastycznego odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, stal nierdzewna,
  • Szeroki zakres wymiarów kabli: okrągłych od 2 do 4 mm oraz płaskich do 2×5 mm,
  • Beznarzędziowy montaż zapewnia szybką i sprawną instalację,
  • Uniwersalne mocowanie na standardowym wsporniku hakowym,
  • Niewielka masa: 0,02 kg,
  • Wytrzymałość na rozciąganie do 900 N.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

584,88 zł z VAT 475,51 zł netto

szt

Tenda A9

Tenda A9

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300.

Producent: Tenda

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,19 zł z VAT 6,66 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt odciągowy I-T1500.PA

Uchwyt odciągowy I-T1500.PA

Do podwieszania kabli samonośnych okrągłych o średnicy 8-12mm

Producent: Telcoline

20,85 zł z VAT 16,95 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator