WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO4, na przewód okrągły ø 4 mm

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 60

36,35 zł z VAT 29,55 zł netto

szt

TP-Link Archer C7

TP-Link Archer C7

Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC1750.

Producent: TP-Link

292,00 zł z VAT 237,40 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

73,68 zł z VAT 59,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HS8546V (GPON) 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC

245,05 zł z VAT 199,23 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

21,62 zł z VAT 17,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator