WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 2A

18,35 zł z VAT 14,92 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny żelowany SXKD-5E-UTP-PEG

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

562,73 zł z VAT 457,50 zł netto

szt

MikroTik DynaDish 6 (RBDynaDishG-6HnD)

MikroTik DynaDish 6 (RBDynaDishG-6HnD)

Uwaga! Produkt przeznaczony jest do pracy w licencjonowanym paśmie 6 GHz!

Producent: MikroTik

579,48 zł z VAT 471,12 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 16dB, 40km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 40km, DDM

Producent: Option

296,65 zł z VAT 241,18 zł netto

szt

Tenda A301

Tenda A301

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300 z portem fast Ethernet

Producent: Tenda

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

15,26 zł z VAT 12,41 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

19,61 zł z VAT 15,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator