WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

29,48 zł z VAT 23,97 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 3m (szary)

3,00 zł z VAT 2,44 zł netto

szt

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Stripper-B do tub i kabli światłowodowych

Nacinacz tub oraz kabli światłowodowych o średnicach od 4.5 do 11 mm.

243,37 zł z VAT 197,86 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 3m (biały)

3,00 zł z VAT 2,44 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC kasetkowy (casette)

27,29 zł z VAT 22,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

20,89 zł z VAT 16,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m G657A2

19,21 zł z VAT 15,62 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator