WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

Producent: Opto

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 40m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,93 zł z VAT 20,27 zł netto

szt

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

91,20 zł z VAT 74,15 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast Connector Opto SC/UPC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

11,92 zł z VAT 9,69 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,10 zł z VAT 39,92 zł netto

szt

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/SFP28 direct attach cable 1m

Może pracować z przepustowością 1 Gb/s, 10 Gb/s lub 25 Gb/s

Producent: MikroTik

119,88 zł z VAT 97,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 5m

414,12 zł z VAT 336,68 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m

11,23 zł z VAT 9,13 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator