WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Puszka natynkowa, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

10,82 zł z VAT 8,80 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

RouterBoard SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2) + osłona SAr2

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit + osłona antyzakłóceniowa

Producent: MikroTik

395,89 zł z VAT 321,86 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-400-ISO) PowerBeam M5 25dBi 5GHz 400 ISO

426,83 zł z VAT 347,02 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

57,69 zł z VAT 46,90 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

22,57 zł z VAT 18,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator