WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

37,95 zł z VAT 30,85 zł netto

szt

TotoLink N300RH High Power

TotoLink N300RH High Power

Wysokiej mocy router z obsługą PoE pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s, dwie odkręcane anteny 11 dBi DEMO

Producent: TotoLink

132,38 zł z VAT 107,63 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

9,09 zł z VAT 7,39 zł netto

szt

Hak słupowy M12 200mm

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

21,21 zł z VAT 17,24 zł netto

szt

Światłowód Ubiquiti, 6J, LC-LC, jednomodowy, G.657, 60m (FC-SM-200)

NOWOŚĆ

Światłowód Ubiquiti, 6J, LC-LC, jednomodowy, G.657, 60m (FC-SM-200)

60-metrowy zewnętrzny jednomodowy kabel optyczny z 6 złączami LC

Producent: Ubiquiti

424,99 zł z VAT 345,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator