WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,4-0,9mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

31,37 zł z VAT 25,50 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/300/600 (4 otwory)

24,60 zł z VAT 20,00 zł netto

szt

TotoLink N300RH High Power

TotoLink N300RH High Power

Wysokiej mocy router z obsługą PoE pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s, dwie odkręcane anteny 11 dBi DEMO

Producent: TotoLink

122,89 zł z VAT 99,91 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

27,79 zł z VAT 22,59 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator