WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TotoLink P100

TotoLink P100

Karta sieciowa PCI Fast Ethernet, chipset Realtek RTL8139D

Producent: TotoLink

11,81 zł z VAT 13,33 zł 9,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Asus RT-N12+

Asus RT-N12+

Router wifi/wzmacniacz sygnału/access point, N300 z dwiema antenami o zysku 5dBi, 4x porty Ethernet (1x WAN, 3x LAN).

Producent: Asus

88,70 zł z VAT 72,11 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Hak do otwierania studni, 45cm

78,72 zł z VAT 64,00 zł netto

szt

Mercusys MR50G

Mercusys MR50G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1900

Producent: Mercusys

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 35m G657B3 EasyBend

59,51 zł z VAT 48,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

22,72 zł z VAT 18,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator