WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 1m

Producent: Opto

20,14 zł z VAT 16,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM3) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

69,70 zł z VAT 56,67 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

168,99 zł z VAT 137,39 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

18,81 zł z VAT 15,29 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,58 zł z VAT 7,79 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (czerwony)

2,69 zł z VAT 2,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

13,23 zł z VAT 10,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator