WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mercusys MW305R

Producent: Mercusys

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Mercusys MW305R to bezprzewodowy router pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 4 porty fast Ethernet (1 port WAN, 3 porty LAN). Posiada trzy zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi każda, zapewniające duży zasięg sieci bezprzewodowej. Wyposażony jest w wydajny chipset Mediateka MT7628KN o maksymalnej mocy nadawczej 20 dBm.

Urządzenie wspiera protokoły IEEE 802.11 b/g/n i wykorzystuje podwójną polaryzację 2x2 MIMO. Dzięki temu maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 300 Mb/s. Router posiada wiele przydatnych funkcji, m.in. możliwość stworzenia dodatkowej sieci dla gości (guest network), stworzenie mostu WDS czy możliwość zdalnego zarządzania, a także obsługuje VLANy.
Uwaga: Urządzenie ma niestandardowe gniazdo zasilania. Zwykłe zasilacze nie będą do niego pasowały.

Najważniejsze cechy:
  • transmisja sieci bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz
  • podwójna polaryzacja 2x2 MIMO
  • maksymalna teoretyczna przepustowość: 300 Mb/s
  • 4x porty fast Ethernet (1x port WAN, 3x porty LAN)
  • standardy IEEE 802.11 b/g/n
  • trzy zewnętrzne anteny o zysku 5 dBi każda
MW305R
 
Interfejsy
3x porty LAN 10/100 Mb/s
1x port WAN 10/100 Mb/s
Przyciski
Reset / WPS
Dołączony zasilacz
5 V DC / 0.6 A
Anteny
3 zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi
Standardy WiFi
IEEE 802.11 b/g/n
Zakres częstotliwości
2,4 - 2,4835 GHz
Przepustowość (teoretyczna)
802.11b: do 11 Mb/s
802.11g: do 54 Mb/s
802.11n: do 300 Mb/s
Czułość odbioru
270M: -70 dBm
130M: -74 dBm
108M: -74 dBm
54M: -77 dBm
11M: -87 dBm
6M: -90 dBm
1M: -98 dBm
Certyfikaty
CE, RoHS
Moc nadawcza
< 20 dbm
Zabezpieczenia
Szyfrowanie WEP 64/128/152-bitów / WPA / WPA2,WPA-PSK / WPA2-PSK
Dodatkowe funkcje
WDS Bridge
Zarządzanie
Kontrola rodzicielska, Kontrola dostępu, Lokalne zarządzanie, Zdalne zarządzanie
DHCP
Serwer
Przekierowanie portów (port forwarding)
Serwer wirtualny, UPnP, DMZ
Firewall
Wiązanie adresów IP i MAC
Protokoły
IPv4
Guest network
Tak, jedna sieć gościnna
Sieć WAN
Dynamiczne IP, Statyczne IP, PPPoE, L2TP, PPTP
Dynamiczny DNS
DynDNS, NO-IP
Skład zestawu
MW305R, Zasilacz, Skrócona instrukcja instalacji, Patchcord Ethernet
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania
5%-90% niekondensująca

Produkty Pokrewne/Powiązane

Mercusys MW325R

Mercusys MW325R

Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 4 porty fast Ethernet i cztery zewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi.

Producent: Mercusys

75,02 zł z VAT 60,99 zł netto

szt

Mercusys MW302R

Mercusys MW302R

Bezprzewodowy router WiFi pracujący w paśmie 2,4 GHz, wyposażony w 3 porty fast Ethernet i dwiezewnętrzne anteny dookólne o zysku 5 dBi

Producent: Mercusys

60,45 zł z VAT 49,15 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

383,17 zł z VAT 311,52 zł netto

szt

TP-Link UE330

TP-Link UE330

Gigabitowa karta sieciowa USB 3.0 + 3-Portowy Hub USB 3.0

Producent: TP-Link

118,08 zł z VAT 96,00 zł netto

szt

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

Huawei ONT EG8141A5 SC/UPC (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 3x porty Fast Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi N300 2,4GHz

Producent: Huawei

134,07 zł z VAT 109,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód FTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód FTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA

Przewód FTP Maxcable, kat. 5e, wewnętrzny, szary, 305 m, CCA (Copper Clad Aluminium, aluminium + miedź)

Producent: Maxcable

217,65 zł z VAT 176,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (LAP-GPS) LiteAP GPS

Ubiquiti (LAP-GPS) LiteAP GPS

Kompletny system radiowy z GPS przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

488,36 zł z VAT 397,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link CPE710

TP-Link CPE710

Kierunkowa antena 2x2 MIMO o zysku 23 dBi, idealna do transmisji na długie dystanse

Producent: TP-Link

367,77 zł z VAT 299,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator