WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Mercusys MW300RE

Producent: Mercusys

49,95 zł z VAT 40,61 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Mercusys MW300RE to uniwersalny wzmacniacz sygnału sieci bezprzewodowej, 300Mb/s. Transmiter sieciowy przeznaczony jest do pracy w paśmie 2,4 GHz. Obsługuje standardy IEEE 802.11 b/g/n, a jego maksymalna teoretyczna przepustowość wynosi 300 Mb/s. Media konwerter wyposażony jest w trzy zewnętrzne anteny z  technologią MIMO, dzięki którym zasięg transmisji bezprzewodowej bez problemu dociera do wszystkich miejsc, których objęcie siecią było dotychczas niemożliwe. 
 
Najważniejsze cechy:
  • transmiter / mediakonwerter PLC
  • transmituje sieć Ethernet poprzez sieć elektryczną
  • praca w paśmie 2,4 GHz, standard IEEE 802.11 b/g/n
  • maks. teoretyczna przepustowość transmisji: 300 Mb/s
  • funkcja WPS
  • trzy zewnętrzne anteny dookólne z technologią MIMO
MW300RE
 
Funkcje transmisji bezprzewodowej
Filtrowanie adresów MAC, Logowanie za pomocą domeny, Kontrolowanie mocy nadawczej
Zabezpieczenia
WPA / WPA2 WPA-PSK / WPA2-PSK
Wymiary
101 x 75 x 39 mm
Maksymalny pobór mocy
4,3 W
Anteny
Trzy zewnętrzne anteny dookólne MIMO
Maks. teoretyczna przepustowość
300 Mb/s
Przyciski
Reset / WPS
Standardy
IEEE 802.11 b/g/n
Pasmo pracy
2,4 GHz
Czułość odbioru
11g 54M: -75 dBm
11n HT20 MCS7: -73 dBm
11n HT40 MCS7: -70 dBm
Moc nadawcza
< 20 dBm
Certyfikaty
CE, RoHS
Skład zestawu
Mercusys MW3000RE, Skrócona instrukcja instalacji
Dopuszczalna temperatura pracy
Od 0 do 40 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
Od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
10%-90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność powietrza podczas przechowywania
5%-90% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

42,51 zł z VAT 34,56 zł netto

szt

Wisnetworks WIS-D523AC Dish Wireless Bridge

Wisnetworks WIS-D523AC Dish Wireless Bridge

Zintegrowana antena dwupolaryzacyjna 23dBi, moc 27dBm

Producent: Wisnetworks

215,10 zł z VAT 174,88 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

249,06 zł z VAT 202,49 zł netto

szt

Tenda A9

Tenda A9

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300.

Producent: Tenda

47,99 zł z VAT 39,02 zł netto

szt

TP-Link TL-WR850N

TP-Link TL-WR850N

Bezprzewodowy router N300 z funkcją TR-069, IPTV i Agile Config

Producent: TP-Link

76,26 zł z VAT 62,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Tenda AC6

NOWOŚĆ!

Tenda AC6

Inteligentny, dwupasmowy router WiFi AC1200 z 4x antenami 6 dBi

Producent: Tenda

108,55 zł z VAT 88,25 zł netto

szt

Tenda Nova MW6 System Mesh, 3-pack

Tenda Nova MW6 System Mesh, 3-pack

Domowy system Mesh WiFi AC1200 dla domów i mieszkań o powierzchni ponad 500m2. Zestaw zawiera trzy urządzenia Tenda Nova MW6.

Producent: Tenda

588,00 zł z VAT 478,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator