WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 10) nowe wyszukiwanie

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

115,42 zł z VAT 93,84 zł netto

szt

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB

Producent: ZTE

141,88 zł z VAT 115,35 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

145,73 zł z VAT 118,48 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

149,33 zł z VAT 121,41 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (1GE 3FE)

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

181,31 zł z VAT 147,41 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

190,70 zł z VAT 155,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

201,03 zł z VAT 163,44 zł netto

szt

ZTE ZXA10 C300 Kit (GPON/EPON)

13 530,00 zł z VAT 11 000,00 zł netto

szt