WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 11) nowe wyszukiwanie

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

118,97 zł z VAT 96,72 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

144,54 zł z VAT 117,51 zł netto

szt

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

ZTE F623 GPON ONU 1GE+3FE+1POTS+WIFI+USB

Port SC/UPC, 1GE + 3FE + POTS + WiFi 2,4GHz w standardzie IEEE 802.11 b/g/n + USB

Producent: ZTE

146,23 zł z VAT 118,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F600 GPON ONU (1GE 3FE)

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

186,87 zł z VAT 151,93 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

196,55 zł z VAT 159,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE MF79U modem LTE

NOWOŚĆ!

ZTE MF79U modem LTE

Modem LTE zarządzany przez przeglądarkę oraz do użycia w routerach

Producent: ZTE

197,99 zł z VAT 160,97 zł netto

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

203,43 zł z VAT 165,39 zł netto

szt

ZTE ZXA10 C300 Kit (GPON/EPON)

13 530,00 zł z VAT 11 000,00 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

Produkt archiwalny

szt