WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 9) nowe wyszukiwanie

ZTE F643 GPON ONU 1GE+1GPON

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

112,18 zł z VAT 91,20 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

145,13 zł z VAT 117,99 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (1GE 3FE)

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V6 1GE+3FE

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

160,11 zł z VAT 130,17 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

176,21 zł z VAT 143,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

185,32 zł z VAT 150,67 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

195,37 zł z VAT 158,84 zł netto

szt

ZTE ZXA10 C300 Kit (GPON/EPON)

13 530,00 zł z VAT 11 000,00 zł netto

szt