WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Producent: ZTE

145,13 zł z VAT 117,99 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Stacja kliencka GPON. Bridge/Router+Voice.
 
Najważniejsze cechy:
  • Port WAN: 1x SC/UPC
  • 1x GE + 3x FE
  • 1x FXS RJ11
  • 1x USB 2.0
  • WiFi

Pliki załączone do produktu

ZXHN_F660_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,33 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SG1008D

TP-Link TL-SG1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet.

Producent: TP-Link

82,41 zł z VAT 67,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

52,16 zł z VAT 42,41 zł netto

szt

Phicomm KE 2M

NOWOŚĆ!

Phicomm KE 2M

Bezprzewodowy router 2,4GHz o prędkości 300Mb/s, 3x porty LAN, 1x port WAN

Producent: Phicomm

36,89 zł z VAT 29,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link P1201-08 GPON OLT 8x portów

NOWOŚĆ!

TP-Link P1201-08 GPON OLT 8x portów

Terminal GPON OLT, wyposażony w 8x portów GPON, w których można zastosować wkładki klasy B+ lub C+; 4x uplinkowe porty Gigabit Combo (RJ45+SFP), 2x uplinkowe sloty SFP+ 10 Gb/s.

Producent: TP-Link

7 378,77 zł z VAT 5 999,00 zł netto

szt

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

185,32 zł z VAT 150,67 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator