WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Producent: ZTE

135,94 zł z VAT 110,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Stacja kliencka GPON. Bridge/Router+Voice.
 
Najważniejsze cechy:
  • Port WAN: 1x SC/UPC
  • 1x GE + 3x FE
  • 1x FXS RJ11
  • 1x USB 2.0
  • WiFi

Pliki załączone do produktu

ZXHN_F660_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,33 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze N/m zaciskane na MRC400/H1000

6,99 zł z VAT 5,68 zł netto

szt

Zasilacz 18V 1A

20,42 zł z VAT 16,60 zł netto

szt

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP EPON-OLT-PX20++, 1.25Gbps, TX1490/RX1310, DDM

NOWOŚĆ!

105,46 zł z VAT 85,74 zł netto

szt

TP-Link P1201-08 GPON OLT 8x portów

TP-Link P1201-08 GPON OLT 8x portów

Terminal GPON OLT, wyposażony w 8x portów GPON, w których można zastosować wkładki klasy B+ lub C+; 4x uplinkowe porty Gigabit Combo (RJ45+SFP), 2x uplinkowe sloty SFP+ 10 Gb/s.

Producent: TP-Link

7 378,77 zł z VAT 5 999,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator