WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Producent: ZTE

189,42 zł z VAT 154,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Stacja kliencka GPON. Bridge/Router+Voice.
 
Najważniejsze cechy:
  • Port WAN: 1x SC/UPC
  • 1x GE + 3x FE
  • 1x FXS RJ11
  • 1x USB 2.0
  • WiFi

Pliki załączone do produktu

ZXHN_F660_datasheet.pdf (Rozmiar: 0,33 MB) pobierz
Specyfikacja

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Netis WF2419i

Netis WF2419i

Wersja bez odkręcanych anten

Producent: Netis

52,89 zł z VAT 43,00 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

82,71 zł z VAT 67,24 zł netto

szt

Zasilacz 5V 1A

17,84 zł z VAT 14,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (UF-NANO) UFiber Nano G, GPON CPE

298,20 zł z VAT 242,44 zł netto

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

121,77 zł z VAT 99,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator