WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

Producent: ZTE

185,32 zł z VAT 150,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

F620 to terminal kliencki dla sieci GPON. Posiada port GPON, 2 porty POTS do podłączenia analogowych telefonów oraz 4 porty LAN. F620 zapewnia dostęp do szerokopoasmowego internetu w technologi Triple-Play (Internet, TV, Telefon).

Produkty z tej samej kategorii

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

ExtraLink ONU 1GE Luna (EPON)

Funkcje ROUTING/NAT, chipset ZTE

89,74 zł z VAT 72,96 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator