WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F620 GPON ONU 2POTS+1GE+3FE

Producent: ZTE

185,32 zł z VAT 150,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

F620 to terminal kliencki dla sieci GPON. Posiada port GPON, 2 porty POTS do podłączenia analogowych telefonów oraz 4 porty LAN. F620 zapewnia dostęp do szerokopoasmowego internetu w technologi Triple-Play (Internet, TV, Telefon).

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Splitter PLC 1:4 SC/APC ABS, 1m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: brak danych

62,41 zł z VAT 50,74 zł netto

szt

Netis GP8502P GPON Terminal 1xPOTS 2x RJ-45 1x FXS VoIP

200,49 zł z VAT 163,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator