WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

Producent: ZTE

190,56 zł z VAT 154,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

ZTE F600W to terminal kliencki ONU przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 4 FE porty (LAN), USB oraz port GPON. Urządzenie może transmitować sieć bezprzewodową, jest zgodne ze standardami IEEE 802.11 b/g/n.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,69 zł z VAT 1,37 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 8,5dBi na pasmo 2,4GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 5 km. DEMO.

Producent: Ubiquiti Networks

191,23 zł z VAT 155,47 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

709,96 zł z VAT 577,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U (EPON)

ExtraLink Predator OLT 1U to najnowszy produkt dostępowy EPON OLT z 8 portami PON.

4 178,93 zł z VAT 3 397,50 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

175,05 zł z VAT 142,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator