WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

ZTE F600W GPON ONU (4 FE+WIFI)

Producent: ZTE

194,34 zł z VAT 158,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

ZTE F600W to terminal kliencki ONU przeznaczony do zastosowania w sieciach FTTH. Posiada 4 FE porty (LAN), USB oraz port GPON. Urządzenie może transmitować sieć bezprzewodową, jest zgodne ze standardami IEEE 802.11 b/g/n.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Ubiquiti NanoStation Loco M2

Zastosowanie dwupolaryzacyjnej anteny o zysku 8,5dBi oraz praca w standardzie MIMO pozwalają na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO.

Producent: Ubiquiti Networks

187,99 zł z VAT 152,84 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

51,89 zł z VAT 42,19 zł netto

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

111,59 zł z VAT 90,72 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

175,29 zł z VAT 142,51 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard RB4011iGS+RM

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

710,89 zł z VAT 577,96 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Huawei ONU HG8245 GE (GPON)

158,67 zł z VAT 129,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONT HS8546V (GPON) 4x GE, 1x POTS, 2x USB, WiFi 5 GHz AC

229,16 zł z VAT 186,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator