WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: brak danych

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opaska zaciskowa czarna 3.6mm x 30cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

11,07 zł z VAT 9,00 zł netto

szt

Akumulator MW 18-12F

Akumulator MW 18-12F

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 77 x 167 mm

Producent: MW Power

145,14 zł z VAT 118,00 zł netto

szt

Wspornik słupowy hakowy

8,12 zł z VAT 6,60 zł netto

szt

Phicomm KE 2M

NOWOŚĆ!

Phicomm KE 2M

Bezprzewodowy router 2,4GHz o prędkości 300Mb/s, 3x porty LAN, 1x port WAN

Producent: Phicomm

36,89 zł z VAT 29,99 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

szt

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

Huawei 8 Port GPON card with C+ SFP

8 portowa karta GPON wyposażona we wkładki. Pasuje do MA5608T oraz MA5683T

Producent: Huawei

3 505,50 zł z VAT 2 850,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator