WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Producent: Opto

54,69 zł z VAT 44,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przeznaczone dla GPON.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Zasilacz (POE-15-12W) PoE 15V 0.8A

Idealny do zasilania produktów firmy Ubiquiti Networks

Producent: Ubiquiti Networks

32,25 zł z VAT 26,22 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (kat.6)

0,44 zł z VAT 0,36 zł netto

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Kabel wykorzystywany przy budowie struktur sieciowych do montażu na zewnątrz budynków.

Producent: Seven

386,22 zł z VAT 314,00 zł netto

szt

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm

151,29 zł z VAT 123,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Splitter PLC 1:2 SC/UPC Casette

28,33 zł z VAT 23,03 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

124,33 zł z VAT 101,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator