WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Producent: Telcoline

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel 2J DROP microADSS Heavy Duty Tube jest lekkim kablem o małej średnicy 3mm, BARDZO MOCNYM. Dzięki dużej giętkości i odporności na nacisk (1000N) może być stosowany zarówno w instalacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wzmocnienie z włókna aramidowego, dodatkowa tuba zabezpieczająca włókna światłowodowe oraz całkowicie dielektryczna powłoka TPU pozwala na stosowanie kabla w instalacjach napowietrznych przy przęsłach do 80m. Budowa zapewnia bardzo dobrą osłonę włókna oraz proste i łatwe mocowanie kabla.
Kabel sprzedawany jest TYLKO na szpulach 1500mb. - podana cena za 1mb.
Typ włókna
Corning G.657A2
Liczba włókien w tubie
1
Zastosowanie kabla
Uniwersalne
Konstrukcja kabla
DROP Cable
Średnica nominalna
3,0mm
Max. siła naciągu instalacyjnego
150N/100mm
Max. siła naciągu trwałego
50N/100mm
Temperatura pracy
-20-40 °C
Temperatura instalacji
-5-40 °C
Powłoka zewnętrzna
TPU odporny na UV, kolor czarny
Materiał wzmacniający
włókna aramidowe (kewlar)
Minimalny promień zgięcia
7 x średnica kabla
Waga
6,3 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

11,49 zł z VAT 9,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz buforowy AD-155B

Zasilacz buforowy AD-155B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 152W i napięciu wyjściowym 27,6V/5A

Producent: Mean Well

180,81 zł z VAT 147,00 zł netto

szt

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 13,8V/3,6A

Producent: Mean Well

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

389,30 zł z VAT 316,50 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 4x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

ExtraLink 8F Cable (FRP indoor/ outdoor)

1,27 zł z VAT 1,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator